KVĚT SOLI | CVIJET SOLI

ZÁZRAK Z NINU

Květ soli z Ninu vzniká původním způsobem více jak 500 let. Obohacený o přírodní minerály, zesiluje chuť každého jídla a stává se nezbytným kulinářským kořením. Získává se výhradně za ideálních povětrnostních podmínek a shromažďuje se brzy ráno a pozdě večer kdy nefouká vítr. Na hladině laguny vzniká jako tenká vrstva soli podobná okvětním lístkům, která se ručně sbírá pomocí mikronového síta. Květ soli patří ke specifickému typu mořské soli používané pro jemné a dekorativní solení. Bohatá a intenzivní chuť, měkká, nadýchaná a krystalická struktura jedinečným způsobem harmonizují tradiční i moderní pokrmy

KVET SOLI

KVĚT ZDRAVÍ

Obsahuje 80 základních minerálích látek, jako je sodík (Na), draslík (K), vápník (Ca) a hořčík (Mg). Je také zdrojem stopových prvků jako je jód (I), fosfor (P), brom (Br), zinek (Zn), železo (Fe), mangan (Mn), měď (Cu) a křemík (Si)

KVĚT SOLI

OCHUCENÝ KVĚT SOLI

V naší nabídce máme speciální produkty i pro opravdové gurmány. Jedná se především o květ soli s černými lanýži. Další skvělou volbou je květ soli s kajenským pepřem nebo jemnější varianta s pepřem zeleným.

KVĚT SOLI S ČERNÝMI LANÝŽI | 80g
KVĚT SOLI SE KAJENSKÝM PEPŘEM | 80g
KVĚT SOLI SE ZELENÝM PEPŘEM | 80g

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *